Na całym świecie koronawirus rozprzestrzenił się już na miliony osób, u wielu z nich wywołując COVID-19. Lada chwila ogólna liczba przekroczy sto milionów przypadków zakażeń. Wskaźnik śmiertelności sięga 2%.

Kraje najbardziej dotknięte pandemią to Stany Zjednoczone (USA), Indie i Brazylia. Jeżeli chodzi o Europę najwięcej zakażeń odnotowano w Rosji, Wielkiej Brytanii i Francji.

Pamiętać należy, iż oficjalne dane najpewniej są istotnie niedoszacowane. Prawdziwy rozmiar pandemii jest trudny do określenia, jeśli chodzi o liczbę osób zarażonych. Jednakże skutki pandemii są przez wszystkie kraje i społeczeństwa bardzo odczuwalne.

Nadzieją na przerwanie łańcucha zakażeń są szczepienia. Korzyści płynące ze szczepienia przeciwko COVID-19 wydają się nie do przecenienia. Zwłaszcza w obliczu faktu, że dotychczas stosowane środki nie przyczyniły się znacząco do wygaszenia pandemii COVID-19.

Zatem wszystko wskazuje na to, że wyłącznie masowe zaszczepienie jak największej części ludności może doprowadzić do w miarę szybkiego zakończenia pandemii.

Przyjmujemy deklaracje do przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej (NFZ) w Kutnie

Dowiedz się więcej Złóż deklarację

Masz pytania?

Zadzwoń do naszej przychodni

24 384 71 17
Kliknij i zadzwoń do nas

24 384 71 17

lub
pozostaw nam swoje dane, skontaktujemy się

Formularz kontaktowy
GlobalMedic
Centrum Medyczne

Przychodnia lekarska w Kutnie
Barlickiego 2
99-300 Kutno

t. 24 384 71 17
t. 730 740 086

rejestracja@globalmedic.pl
GlobalMedic Spółka z o.o.
Spółka komandytowa
ul. Gdańska 90 / 2-1
90-508 Łódź

Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym
dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydziale Gospodarczym Krajowego
Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000850921